środa, 18 listopada 2015

Wyczekiwany kolejny tom cyklu już wkrótce!

Dziś jakże radosna wiadomość. Już niedługo trafi do księgarń ostatni, piąty tom cyklu o Różanach autorstwa mojej ulubionej pisarki Pani Bogny Ziembickiej. 
Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa JAK.

O czym jest ta część? Tu pozwolę sobie zamieścić cytat ze strony Autorki
" Na zawsze Różany to piąta i ostatnia część cyklu. Akcja powieści rozgrywa się współcześnie w Różanach, a także w Izraelu, Stanach Zjednoczonych i Indiach, retrospekcje zaś przenoszą czytelnika do powojennych Niemiec, Związku Radzieckiego oraz Krakowa z lat 50. i 60.
Zosia znajduje w starym kalendarzu swojej niani nazwiska i adresy ludzi, z którymi pani Zuzanna kiedyś korespondowała, i postanawia zaprosić ich na swój ślub z Erykiem. Nie wie, jak wiele wspomnień poruszą te zaproszenia i ile tajemnic dzięki nim się wyjaśni.
Nie wie, kim dla pani Zuzanny była Marynia Fischer – koleżanka z kamienicy na Stradomiu i ze szkoły pielęgniarek – ani jak wiele dla niej znaczył Aleksander Bach, brat Wiery, który razem z rodzicami i Wierą wyemigrował do Ameryki Południowej w 1937 roku, a kilkanaście lat później wrócił do Polski z tajną misją.
Nie wie także, że Natalia, którą Eryk odtrącił, poprzysięgła mu zemstę i że nie cofnie się przed niczym."

 Gdzie i kiedy można kupić książkę?

Wydanie kolekcjonerskie można kupować od 10 listopada. Będzie w sprzedaży do końca lutego, a wysyłka kupionych egzemplarzy rozpocznie się w połowie grudnia.
 http://www.wydawnictwojak.pl/rozany/na-zawsze-rozany-detail
Nie wiem jak Wy, ale ja się już nie mogę doczekać tej premiery!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz