czwartek, 6 września 2012

Kim Lawrance, Kathym Ross, Chantelle Shaw "Smak hiszpańskich pomarańczy"


Wydawnictwo Harlequin
data wydania sierpień 2012
stron 400
ISBN 978-83-238-9208-3
seria Opowieści z pasją
 
Zakochać się pod hiszpańskim niebem
 
Miłość to piękne uczucie. Czasem zakochujemy się nagle i niespodziewanie. Strzała Amora spada na nas jak grom z jasnego nieba. A jak trudno zakochać się po przejściach? Kiedy małżeństwo lub narzeczeństwo pozostawiło bardzo przykre i bolesne wspomnienia, smak zdrady i poniżenia? Bohaterki trzech miłosnych historii zawartych w najnowszej książce z serii Opowieści z pasją zakochują się będąc w pięknej Hiszpanii. Lily, Carrie i Grace są ambitne i zranione. I pewnego dnia gdy nic tego nie zapowiada znajdują swoje drugie połowy - przystojnych Hiszpanów, którzy kradną im serce.
Wakacje w Andaluzji
Urlop na południu Hiszpanii ma pomóc Lily zaleczyć zranione serce po nieudanym małżeństwie i utracie dziecka. Towarzysząc koleżance spotyka mężczyznę, który w przeszłości był dla niej kimś bardzo ważnym. Lily czuje się zszokowana i liczy, że były kochanek ją nie rozpozna. Ale Santiago nie zapomniał tak szybko ognistej i namiętnej kobiety, która nadal bardzo mu się podoba. Czy dostaną od losu drugą szansę ?
Wino, słońce, Barcelona
Carrie jest ambitną specjalistką od reklamy i marketingu. Będąc w służbowej podróży spotyka niezwykle atrakcyjnego mężczyznę. Już na pokładzie samolotu między nimi iskrzy. Jak się okazuje para ta spotka się jeszcze na gruncie zawodowym. Carrie będzie musiała poprowadzić promocję wina produkowanego przez winnicę Santos. Czy Maksa i Carrie połączy tylko służbowy kontrakt, czy może ognisty romans, albo coś więcej?
Tylko w Madrycie
Javier ma wielką ochotę na przyjęcie schedy po dziadku. Już widzi siebie na fotelu prezesa rodzinnego banku. Ale sprytny starszy pan zastrzegł, że wnuk będzie mógł kierować potężną firmą tylko pod warunkiem, że się ożeni i ustatkuje. Są na to tylko już dwa miesiące, a jedyną kandydatką, jak nawija się pod rękę jest córka człowieka, który oszukał Javiera i dokonał sporych malwersacji. Czy taki związek na okres jednego roku ma sens, czy to tylko służbowy układ czy może początek pięknego związku niczym w bajkach?
Romanse świetnie czyta się, gdy za oknem świeci słońce, a my mamy ochotę na relaks i miłe chwile. Książki o miłości to literatura, która niesie ze sobą sporą dawkę optymizmu i radości, która mile nastraja nas do życie. Warto po nie sięgać. Takie pełne radości i wiary w lepsze jutro są te trzy historie, które pokazują, że po burzy i kłopotach słonko wychodzi za chmur, że po sporych problemach można wyjść na prostą i się beztrosko uśmiechnąć. Życie bywa bowiem czasem bardzo nieprzewidywalne i lubi zaskakiwać. Idealna lektura na chandrę, zły humor i spokojny wieczór. Polecam.
Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu Harlequin.
 
 
 

4 komentarze:

  1. Czytałam juz wczesniej recenzje tejze ksiazki. Byc moze kiedys po nią siegnę, ale raczej nie predko:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Chętnie powspominam ciepłe dni. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  3. Duużo o tej książce słyszałam i jakoś mnie do niej nie ciągnie. Może kiedyś ;-)

    OdpowiedzUsuń