czwartek, 19 stycznia 2017

Ale ze mnie gapa!!!!!!!!

Brawo ja! Tylko tak mogę sobie pogratulować gapiostwa w prowadzeniu bloga. Bo minęły kolejne jego urodziny, a ja zwyczajnie sobie o nich zapomniałam. Mój blog skończył sześć lat. Pytanie dlaczego ze mnie taka gapa? Ano chyba dlatego, że blog i ja to już jedno nierozerwalne. Nie wyobrażam sobie życia bez niego. Jest mi potrzebny jak tlen. I choć ostatnio życie mocno pędzi, obowiązków przebywa, to muszę tu zajrzeć, popisać, poczytać. Ok, nic mnie nie tłumaczy. 
Zatem blogu kochany fajnie, że Cię mam, fajnie, że mam siłę i wytrwałość w pisaniu Ciebie. Wiem, że jesteś jak kropla, która mocno drąży skałę. I mnie zmienia, rozwija, wzbogaca. 

Ale blog to tylko martwa strona, blog żyje, jeśli ktoś go czyta, ogląda, odwiedza. Dziękuję, że tu zaglądacie, że komentujecie, że jesteście ze mną. Ciepło mi na duszy z tego powodu. I miło. 

Co będzie dalej? Pewnie będzie tak jak jest, ale i nadejdą zmiany. Właściwie jedna pojawiła się wczoraj i dziś, bo rozpoczyna się nowa współpraca. Właśnie!!! Dziękuję wszystkim, którzy ze mną współpracowali i współpracują. Autorom, Wydawcom, Portalom, Księgarniom. Bez Was to miejsce byłoby inne, mniej bogate. Dziękuję za kilkaset, pewnie już gdzieś w okolicy tysiąca, albo i więcej książek. Dziękuję za dobre słowa, za otuchę, ale i mocno dziękuję za krytykę. Ona jest bardzo potrzebna komuś takiemu jak ja. Dziękuję i tym, na których na blogowej drodze się zawiodłam. Jest taka osoba, która nauczyła mnie, że fałszywy przyjaciel istnieje, że nie każdemu można ufać. 
Reasumując napiszę jedno słowo, które już padło - Wielkie podziękowania. 

No to skoro blog skończył 6 lat to udaje się z przedszkola do szkoły. Jest już taki trochę dorosły. I tu przeszła mi właśnie myśl - ile lat będę tu pisać? Czy doczekam pełnoletności bloga? Życzę sobie sił i czasu, by blog stał się pełnoletni. 


6 komentarzy:

 1. Życzę wytrwałości w prowadzeniu bloga :) i oby za bardzo się nie zmieniał :) pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna rocznica, staż długi, ale pewnie te lata szybko przeleciały... Jak to z czasem, który pędzi i nami się nie przejmuje... Gratuluję i życzę przyjemności z prowadzenia bloga, który wielu czytelnikom przybliża bardzo ciekawe, wartościowe książki. Powodzenia i wielu nowych doświadczeń w tej działalności! Życie nas zaskakuje, ludzie nas zaskakują, my sami siebie też zaskakujemy... :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję serdecznie! 6 lat to już naprawdę sporo czasu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję i życzę kolejnych 6 lat :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję nowej współpracy i życzę kolejnych wspaniałych lat! :)

  OdpowiedzUsuń