piątek, 30 grudnia 2011

Stosik ostatni w tym roku i małe podsumowanie

To już ostatni w tym roku stosik. Ależ ten rok był szalony czytelniczo !!!
Do lektury mam :
Matthew Kelly "Ocaleni" od Lubimy Czytać
Artur Wieczyński "I w ogóle" od Autora
Olivier Adam "Droga pod wiatr" od księgarni Matras
Z biblioteki :
Barbara Ewing "Rosetta"
Szymon Hołownia "Monopol na zbawienie"
Manuela Gretkowska "Podręcznik do ludzi".
Serdecznie się cieszę na przeczytanie tych perełek. Ostatnio u mnie spory stosy , ale i ogromny apetyt na czytanie. To już przeradza się w jakieś drugie życie. A nawet nie czytając myślami jestem w książkach. I tak sobie żyję na granicy rzeczywistości , ale dobrze mi z tym.

Ten rok był dla mnie prywatnie bardzo trudny. Na szczęście wyszłam z tarczą w ręce. Podołałam wyzwaniu losu, który łaskawy nie był, choć czasem się uśmiechał. Czuję się tym rokiem nieco zmęczona. Ale za to czytelniczo.................. Wow to był super, super roczek. Przeczytałam mnóstwo książek, wspaniałych cudownych. Moja współpraca recenzencka osiągnęła szczyty marzeń. Niech świadczą liczby. Nawiązałam współpracę z wieloma wydawnictwami, zostałam redaktorem portalu IRKA i Oficjalną Recenzentką Lubimy Czytać. Serdecznie za te wyróżnienia dziękuję. Poprowadziłam spotkanie autorskie z Moniką Szwają. Za recenzje dostałam nagrody i słowa pochwał. Ale jakoś nie przewróciło mi to w głowie i gwiazdą się nie czuję. Mam motywację, aby dalej doskonalić się w pisaniu i ciekawiej oddawać co mi w duszy gra po czytaniu. Kończę rok zaczytana i życzę sobie, by kolejny był tak samo książkowy.
No a teraz trochę liczb:
książki zrecenzowane 152
książki wypożyczone i przeczytane 19
książki własne przeczytane 5
Daje to moim zdaniem imponującą liczbę 176 !!!!
A dziś jeszcze skończę kolejną i jutro też więc dojdzie dwie.
Bardzo się cieszę z wyniku i cóż, życzę miłego Sylwestra. Ja osobiście nie obchodzę go hucznie , po prostu poczytam i wtulę się w męża, spać nie będziemy, bo mój pies nie znosi fajerwerków i petard, nie boi się ich, ale szczeka. A Nowy Rok powitam z książką w dłoni.

8 komentarzy:

 1. Gratuluję czytelniczych i recenzenckich sukcesów i tak trzymać! Życzę udanego sylwestra i Szczęśliwego Zaczytanego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję Ci tak znakomitych wyników ;) U mnie tych przeczytanych książek jest nieco mniej ;) Życzę Ci aby rok 2012 był tak samo bogaty w lektury, jak ten ;)

  No i oczywiście zazdroszczę Ci "Drogi pod wiatr" ;) Uwielbiam serię "Zbliżenia"

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego dobrego na Nowy Rok!

  OdpowiedzUsuń
 4. Zastanawiam się czy sięgnąć po "Monopol na zbawienie", bo mam okazję pożyczyć. Ale kurczę, po "Bóg, kasa i rock'n'roll" jakoś obawiam się tej religijnej zapalczywości Hołowni i nie wiem czy dam radę to znieść...

  A wynik jest naprawdę imponujący, gratuluję! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajny stosik. Miłego czytania i spełnienia marzeń w Nowy Rok i nowych wyzwań czytelniczych :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję stosu i oczywiście takiego wyniku:) Szczęśliwego Nowego Roku:)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudowny stosik!;) Czekam na recenzje i miłego czytania;*

  OdpowiedzUsuń
 8. Wow! liczba przeczytanych książek jest imponująca :)

  OdpowiedzUsuń